foto1
Nauczyciel widzi więcej niż tylko twarze dzieci – stara się zobaczyć ich dusze.

Ogólnopolski Turniej Piłki Nożnej

" Z podwórka na stadion o Puchar Tymbarku"

27 listopada drużyna chłopców wzięła udział w pierwszym etapie Ogólnopolskiego Turnieju piłki nożnej - etap gminny, który odbył się na hali sportowej w Strzeleczkach. Po zaciętej walce na boisku, której efektem były dwa zwycięstwa i jeden remis nasza drużyna stanęła na podium jako zwycięzca turnieju i zakwalifikowała się do etapu powiatowego.

Kolejny etap turnieju został rozegrany 29 listopada w Krapkowicach na boisku Orlik. Pogoda niestety nie dopisała, zimny wiatr i co chwile padający deszcz, nie ostudziły jednak zapału zawodników naszej drużyny, która ostatecznie wywalczyła III miejsce w powiecie.

Halowa piłka nożna - POWIATY

13 listopada uczennice naszej szkoły zmierzyły się z innymi drużynami na powiatowych zawodach piłki nożnej w Zdzieszowicach. Drużyna SP KOMORNIKI walczyła naprawdę dzielnie, w każdym meczu dając z siebie wszystko. Ostatecznie nasze dziewczyny wywalczyły PODIUM - III miejsce w powiecie to ogromny sukces dla takiej małej szkoły jak nasza. Brawo Wy :)

Halowa piłka nożna

W dniach 24-25.10.2019 r. uczniowie i uczennice naszej szkoły brali udział w gminnych zawodach halowej piłki nożnej. Każda z drużyn, zarówno dziewczyn, jak i chłopców na boisku dawała z siebie wszystko. Reprezentacje naszej szkoły walczyły do ostatniej minuty, po ciężkiej rywalizacji drużyny zajęłyChłopcy IV miejsce a Dziewczęta I miejsce. Tym samym awansowały do kolejnego etapu powiatowego, który już za niecałe 3 tygodnie w Zdzieszowicach (13.11.2019). Życzymy dużo bramek 😊